لیراکارت

نسخه آزمایشی، صفحه خصوصی ویژه مدیران منتخب

لیراکارت کارت ویژه مسافرت به کشور ترکیه است. این کارت توسط مسترکارت در ترکیه صادر میشود.

با افتتاح اکانت لیر، شما مشترک گرامی می‌توانید اقدام به استفاده از لیر با کمک کارت بانکی بین‌المللی خود نمایید. با استفاده از لیراکارت در سفر به کشور ترکیه بدون نیاز به حمل پول نقد می‌توانید اقدام به خرید از پایانه‌های فروشگاهی مختلف نمایید. همچنین امکان برداشت نقدی لیر از ATM و پرداخت بدون تماس یا اصطلاحا تماسیز با فناوری NFC کارت فراهم شده است. 

اکانت لیر شما همیشگی می‌باشد و هر زمان که مایل باشید با استفاده از سپرده موجود در فردابانک خود، می‌توانید موجودی آن را کم یا زیاد نمایید. جهت استفاده از موجودی لیر باید اقدام به تهیه کارت نمایید که آن را با نام لیراکارت می‌شناسیم.

فیروزه کارت
اونیکس کارت

درخواست لیرا کارت

در صورتی که از سایت‌های خرید آنلاین بلیت مانند علی بابا و .... بلیت را خریداری نموده‌اید صرفا اسکرین شات بلیت کافیست.

لطفا مبلغ کارت مورد نظر خود را از طریق اسکن QR در انتهای تکمیل فرم واریز نمایید و تصویر فیش را به همراه شماره موبایل و شماره ملی خود، با یکی از روش‌های زیر ارسال نمایید:

ارسال به آدرس ایمیل abbasm@fardabank.com

ارسال به تلگرام: abbasm.t.me

جهت اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات پیش آمده، با داخلی ۵۱۹۲ یا ۱۱۵۱۹۲ ، جناب آقای ملک حسینی تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت: ۳۴.۹۹۹.۰۰۰ ریال​

قیمت: ۹۹.۹۹۹.۰۰۰ ریال​​

فرایند تایید هویت شما باید توسط کارشناس مسترکارت صورت بگیرد و در حال حاضر در شهر استانبول این امکان فراهم گردیده است. برای تایید هویت حتما به پاسپورت نیاز دارید و یکی از کارشناسان ما با مراجعه به محل اقامت شما، مدارک مربوطه را اسکن می‌نماید.

توجه کنید که تا پیش از تایید هویت صرفا می‌توانید تا حداکثر میزان ۱۲۵۰ لیر از کارت خود در خرید از POSها استفاده نمایید. پس از تایید هویت، این محدودیت برداشته می‌شود و بر اساس کارتی که تهیه کرده‌اید، خدمات ارائه می‌شود.

توجه کنید که تا پیش از تایید هویت صرفا می‌توانید تا حداکثر میزان ۱۲۵۰ لیر از کارت خود در خرید از POSها استفاده نمایید. پس از تایید هویت، این محدودیت برداشته می‌شود و بر اساس کارتی که تهیه کرده‌اید، خدمات ارائه می‌شود.

هر مدل کارت یک محدودیت روزانه و ماهانه برای مصرف دارد، با تهیه کارت اونیکس محدودیت مصرف شما افزایش پیدا می‌کند.

کارت‌های اونیکس امکان پرداخت اینترنتی را دارند. در نظر داشته باشید به هیچ عنوان نباید با IP ایران اقدام به ورود برای پرداخت نمایید.

باشگاه مشتریان ویژه دارندگان لیراکارت در شهر استانبول است که با مراجعه به مراکز معرفی شده، مبلغی از خرید شما به صورت Cashback به حساب عودت داده می‌شود.

حساب شما با ارز لیر در فردابانک است. این حساب دائمی می‌باشد و در صورت مسدود شدن به دلیل تخلف، قابلیت بازگشایی مجدد برای یک کد ملی مسدود شده را ندارد.

زمان ثبت درخواست تا ارسال و دریافت کارت حداکثر یک هفته کاری می‌باشد.

شما نیاز به اسکن رنگی صفحه اصلی و اول پاسپورت و پر کردن فیلدهای فرم درخواست کارت بر اساس اطلاعات پاسپورت خود دارید.

تا پیش از تایید هویت صرفا می‌توانید تا حداکثر میزان ۱۲۵۰ لیر از کارت خود در خرید از POSها استفاده نمایید. پس از تایید هویت، این محدودیت برداشته می‌شود و بر اساس کارتی که تهیه کرده‌اید، خدمات ارائه می‌شود. مبلغ ۱۲۵۰ لیر نیز می‌بایست در اکانت شما شارژ شده باشد.